بهترین مراکز خرید سنگاپور و معرفی آن ها

بهترین مراکز خرید سنگاپور

سنگاپور کشوری مدرن و لوکس با پایتختی هم نام خود (سنگاپور) است. کشوری سرشار از مناطق دیدنی گردشگری و غیره…… . تعدادی از مراکز خرید این کشور را در این جا برایتان آورده ایم تا به هنگام سفر هیچ گونه نگرانی نداشته باشد. در ادامه همراه ما باشید تا این مراکز خرید لوکس و زیبا را بشناسید. ما در این مقاله قصد داریم بهترین مراکز خرید سنگاپور را به شما معرفی کنیم.

با کیهان سیر همراه باشید …

نیان سیتی Ngee ann city سنگاپور، مالزی

یکی از این مراکز خرید، مرکزی خریدی لوکس در خیابان اورکارد با نام نیان سیتی است. معروف  ترین برند هارا دراین مرکز خرید می توانید پیدا کنید. مرکز خریدی با جامع ترین کتاب فروشی ها و رستوران ها که بازدید کنندگان بالایی را به خود اختصاص داده است. مرکزی که فروشگاه های لوکس را در کنار هم جای داده است. بخشی از این مرکز خرید به هنر و خلاقیت اختصاص داده شده است. برند های معروفی مثل هوگو باس، دیور، گوچی، زارا و منگو در این مرکز خرید به چشم می خورد. مجموعه ای از فروشگاهی زنجیره ای ژاپنی ای در این مرکز خرید به نام تاکاشیمایا وجود دارد که خود دارای مغازه های کوچک و بزرگ در تمامی طبقات می باشند.

از جمله وسایلی . در این فروشگاه ها به فروش می رسد می توان به کالاهای مخصوص طراحی، مارک های بین المللی، پوشاک بانوان، محصولات مو و زیبایی، کتاب، لوازم آرایش و وسایل طراحی ساختمان اشاره کرد.

آدرس: ۳۹۱ Orchard Rd, Singapore 238873

ماندارین گالری Mandarin Gallery سنگاپور، مالزی

مرکز خریدی باشکوه به نام ماندارین گالری که خریدی بی نظیر در این مرکز خرید می توانید داشته باشید. یکی از بهترین مراکز خرید سنگاپور ماندراین گالری می باشد. این مرکز خرید زیبا در کنار هتل لوکس ماندارین اورکارد واقع شده است. برای خرید دراین پارک باید پول زیادی را به همراه خود ببرید چرا که این مرکز خرید لوکس بسیاری جنس لوکس و باکیفیت و البته گرون قیمت وجود دارد که بسیار چشم نواز می باشند و نظر شما را جلب می کنند.

ماندارین گالری
ماندارین گالری

این مرکز خرید می تواند مرکزی مورد علاقه برای بانوانی باشد که به دنبال جنس های لوکس، با کلاس، برند و تک می باشند. اگر شما بدنبال همچین جنس هایی می گردین توصیه می کنیم تجربه بازدید و خرید از این مرکز خردی را از دست ندهید. مرکز خریدی با خدماتVIP  بسیاری از فروشگاه ها که نقطه مثبت این مرکز خرید می باشد.

آدرس: ۳۳۳A Orchard Rd, Singapore 238897

سانتک سیتی (Suntec City ) سنگاپور، مالزی

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید سنگاپور سانتک سیتی (Suntec City ) می باشد که از وسعت بالایی برخوردار است. این مرکز خرید زیبا در لیست بهترین های مرکز خرید سنگپور قرار دارد. این مرکز خرید درداخل خود مراکزی مثل فروشگاه، نمایشگاه، مرکز کنفرانس و بلوک های برج اداری جای داده است. از جمله چیز هایی که دراین مرکز خرید می توانید پیدا کنید می توان به هایپر مارکت و سینما اشاره کرد. این مرکز خرید زیبا بعد از مرکز خرید ویوو سیتی که محبوب ترین مرکز خرید سنگاپور است این مرکز خرید محبوب ترین مرکز خرید این کشور است. حین خرید خود از کارت های توریستی خود استفاده کنید.

مصطفی سنتر ( Mustafa Centr ) سنگاپور، مالزی

مرکز خریدی متفاوت از سایر مراکز خرید این مرکز خرید فروش 24 ساعته دارد. تجربه ای عالی و متفاوت در این مرکز خرید که پیشنهاد می کنیم این تجربه را از  دست ندهید. محصولاتی متفاوت از جمله پارچه تا لوازم الکترونیکی در تمامی رنج قیمت ها وجود دارد. از جمله چیز هایی که باعث درخشش و جذابیت این مرکز خرید شود می توان به جواهر فروشی هایی با قیمت مناسب اشاره کرد. سوژه مناسبی برای تهیه هدیه و کادو می باشد.

مصطفی سنتر Mustafa Centr

مرکز خریدی که قیمت های محصولات دراین مرکز خرید از سایر مراکز خرید پایین تر است. خرید در این مرکز خرید چیزی شبیه خرید در بازار هایی با راهروی باریک و پوشیده از جنس است.

مرکز خرید بوگیس جانکشن ( Bugis Junction ) سنگاپور، مالزی

یکی دیگر از مراکز خریدی که دراین مقاله قصد داریم به معرفی آن بپردازیم می توانیم به مرکز خرید بوگیس جانکشن ( Bugis Junction  ) اشاره کنیم. یکی از مراکز خرید موجود در لیست بهترین های مراکز خرید سنگاپور می باشد. مرکز خریدی که از یک مغازه سر پوشیده و بخش دیگری در یک خیابان رو باز تشکیل شده است. سقفی شیشه ای که باعث درخشش این مرکز خرید درمیان سایر مراکز خرید شده است. از جمله برند هایی زیبا و معروف که دراین فروشگاه به چشم میخورد می توان به برند های «آدیداس»، «کانوِرس» یا «لیوایز» اشاره کرد.

در آخر …

تور سنگاپور یکی از مقاصد گردشی گری مسافران می باشد که هرساله طرفداران زیادی را به خود اختصاص داد است. تور سنگاپور ارزان قیمت یکی از خدمات ما می باشد که به مشتریانمان ارائه می کنیم.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و ما راهنمای خوبی در هدایت کردن شما به سوی مراکز خرید سنگاپور باشیم. برای خواندن مطالب بعدی با کیهان سیر همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید