بهترین موزه‌های سنگاپور و پارکهایش و معرفی آن ها

بهترین موزه‌های سنگاپور و پارکهایش

در این مقاله می خواهیم بهترین موزه‌های سنگاپور را به شما معرفی می کنیم. سنگاپور سرزمینی کوچک با پایتختی هم نام خودش هست که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. انتخاب این کشور برای سفر می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

سنگاپور به عنوان یکی از لوکس ترین شهر های دنیا شناخته شده است. همچنین به سبب آب و هوای گرمسیری مقصدی مناسبی برای تمامی فصول سال می تواند باشد.

این کشور به سبب تفریحات هیجانی و جاذبه بالای بازار گردی توریستان زیادی را جذب خود می کند. این کشور متشکل از چند جزیره که در کنار یکدیگر قرار دارند می باشد. مساحت این کشور، چیزی در حدود 721  کیلومتر مربع می باشد .این کشور از نظر زمانی چهار ساعت و نیم جلو تر از تهران می باشد.

پول رایج این کشور دلار خود این کشور می باشد که از لحاظ قیمتی ارزان تر از دلار های دیگر می باشد; در ادامه می خواهیم به معرفی بهترین موزه‌های سنگاپور بپردازیم.

در ابتدا به معرفی تعدادی از موزه های این کشور می پردازیم:

موزه تریک آی سنگاپور (Trick Eye Museum Singapore)

این موزه با تمامی موزه های موجود در سنگاپور متفاوت می باشد. موزه تریک آی یکی از بهترین موزه‌های سنگاپور می باشد و چیزی فراتر از یک سینمای سه بعدی می باشد. جایی است که از نور و رنگ و ابعاد و اشکال به گونه ای استفاده کرده است که شما با قرار گرفتن در کنار نقاشی ها بخشی از نقاشی به نظر برسید.

موزه تریک آی سنگاپور

هیجان انگیز نیست ؟ ممکن است ساعت ها مشغول عکس گرفتن با این اثر هنری باشید و زمان زیادی را در این موزه بگذرانید.

موزه هنر و علم سنگاپور ( ArtScience Museum )

این موزه زیبا با دیوار منحنی و قوس دار مانند یک اثر هنری می درخشد. موزه هنر و علم یکی از بهترین موزه‌های سنگاپور می باشد که هر بخش از این ساختمان زیبا شامل یک گالری می باشد.

در طول روز، عبور نور خورشید از فضایی که به این منظور طراحی شده است باعث روشنایی دیوار های داخلی می شود. ظاهر این شاهکارهنری شمارا به یاد نیلوفر آبی می اندازد.

موزه ملی سنگاپور ( National Museum of Singapore  )

این موزه یکی از جاذبه های گردشگری مهم این کشور است که به سبک نئوکلاسیک و رنسانس طراحی شده است. موزه ملی یکی از بهترین موزه‌های سنگاپور می باشد; این موزه دارای نور پردازی خاصی بوده است که ظاهری خاص و پر ابهت به این موزه می بخشد.

موزه ملی سنگاپور

این موزه قدیمی شما را می تواند با تاریخ گذشته این کشور آشنا کند. این موزه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول متناسب با فرهنگ غذایی و عکاسی، فیلم و مد و غیره می باشد. بخش دم مربوط به به تاریخ کشور از ابتدای قرن 14 هم می باشد.

موزه تمدن های آسیایی سنگاپور( Asian Civilisations Museum )

این موزه شامل برترین گنجینه های آسیا می باشد. به معرفی  تاریخ، مذهب و فرهنگ کشورهای شبه جزیره ی آسیا، چین، آسیای جنوبی و آسیای غربی می پردازد. این موزه پر بازدید دارای دو ساختمان مجزا می باشد. ساختمان اول شامل ده گالری با موضوعات مختلف می باشد.

ساختمان جدید با سبک نئوکلاسیک ساخته شده است و محل نگهداری آثار تاریخی می باشد. علاوه بر آثار تاریخی در این محل یک رستوران چینی، کافه و فروشگاه مخصوص سوغاتی وجود دارد.

موزه تاریخ طبیعی لی کونگ چیان (Lee Kong Chian Natural History Museum )

این موزه به نمایش  بیش از دو هزار نوع  گیاه و حیوانات آسیای جنوب شرقی می پردازد. موزه تاریخ طبیعی لی کونگ چیان یکی از بهترین موزه‌های سنگاپور می باشد. بهترین قسمت موزه شاید مرکز این موزه دانست که سه دایناسور واقعی و غول پیکر از خانواده ی “دیپلوسیدها”در این قسمت قرار دارد.

موزه تاریخ طبیعی لی کونگ چیان

موزه طراحی رد دات ( Red Dot Design Museum  )

این موزه شامل هزاران وسایل زیبا و جذاب می باشد که با طراحی زیبای خود نظر افراد زیادی را به خود جلب می کند. این موزه جای مناسبی برای خرید وسیل یادگاری می باشد.کافی است به مغازه های موجود در این موزه مراجعه فرمایید.

معرفی پارک های معروف این کشور

پارک فورت کنینگ سنگاپور

این پارک شاید نسبت به پارک های دیگر از مساحت کم تری برخوردار باشد؛ با توجه به زیبایی خارق العاد و چشم نواز این پارک و موقعیت تاریخی آن،  این پارک بازدید کنندگان زیادی را به خود اختصاص می دهد. این پارک از طبیعت بسیار زیبایی برخوردار است.

پارک دریاچه‌ ای لوور سلتار سنگاپور

این پاک مناسبه سوژه های عکاسی می باشد؛ همچنین این پارک از سکوت بالایی برخوردار است. مسیر های پیچ در پیج زیبا و آب های روان و زلال بر زیبایی این پارک می افزاید. به سبب همین شرایط گفته شده این پارک مورد استقبال زوج های جوان و ورزشکاران قرار می گیرد. همچنین در این پارک امکان انجام ورزش های آبی نیز وجود دارد.

پارک پاسیر ریس سنگاپور

این پارک به سبب فاصله ی دورش از شهر بازید کنندگان کم تری نسبت به سایر پارک ها دارد اما به هرحال افراد زیادی هستند که به سب فاصله گرفتن از شهر برای مدت کتاهی به این پارک پناه می آورند.

در این پارک امکانات لازم جهت انجام ورزش هایی مثل  دوچرخه سواری، باربکیو، کانو سواری و غیره وجود دارد. می توانید حین ورزش از سکوت حکم فرما لذت ببرید.

در آخر

ما در این مقاله بهترین موزه‌های سنگاپور را به شما معرفی کردیم و همچنین از بهترین پارک های آن بای شما کمی توضیح داده ایم.

با انتخاب تورسنگاپور از مشهد، آژانس مسافرتی ما می توانید بهترین هارا تجربه کنید. قیمت تور سنگاپور آژانس مسافرتی ما نسبت به سایر آژانس های مسافرتی منصفانه تر می باشد. تور سنگاپور کیهان سیر می تواند یکی از بهترین سفرات شما باشد. یکی از دلایل انتخاب آژانس ما قیمت مناسب تور سنگاپور می باشد.

با ما همراه باشید تا از جاذبه های بیشتر این مکان زیبا بگوییم.

دیدگاهتان را بنویسید