جاذبه های گردشگری سنگاپور و معرفی بهترین آن ها

جاذبه های گردشگری سنگاپور

سنگاپور کشوری کوچک با پایتختی هم نام خود می باشد. این کشور متشکل از جزیره اصلی و تعدادی جزیره کوچک اطراف آن می باشد. سنگاپور آمار بالایی در جذب مسافران گردشگری به خود را دارد. جاذبه های گردشگری سنگاپور بسیار زیاد می باشد که تعدادی از ان ها را نام برده ایم.
پول رایج این کشور دلار سنگاپور می باشد که قیمت پایین تری نسبت به سایر دلار ها دارد. این کشور در عین کوچک بودن بسیار لوکس و مدرن می باشد. این کشور از مناطق دیدنی و تفریحی و گردش گری زیادی برخوردار است. با انتخاب این کشور سفری خارق العاده را تجربه کنید.

در ادامه به تعدادی از جاذبه های گردشگری سنگاپور اشاره می کنیم، در ادامه همراه ما باشید تا با خواندن این مقاله سنگاپور انتخاب شما باشد.

جاذبه های گردشگری سنگاپور عبارت است از :

خلیج مارینا سنگاپور

این خلیج به منظور بازدید از دیدنی ترین مکان های شهر مورد استفاده قرار می گیرد. با گسترش شهر در این خلیج نیز تغییراتی صورت گرفت و این خلیج از لحاظ ابعادی نیز رشد و ترقی کرد. امکان انجام فعالیت های مختلفی از جمله بازدید از موزه علم، خرید، نهار خوری دراین خلیج وجود دارد، همچنین می توانید تمام طول شب را در این خلیج به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.

خلیج مارینا در سنگاپور

خلیج مارینا به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور شناخته شده است. اگر قصد گذراندن تایم خود را در این خلیج دارید سعی کنید تا ساعت 8 شب در این محل حاضر شوید چرا که ترکیب نور در این ساعت و در این محل بسیار خارق العاده و دیدنی است. ترکیبات زیبایی که ممکن است بر روی کارت پستال ها دیده باشید.

اسکله کلارک سنگاپور

به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور می توان به اسکله ی کلارک اشاره کرد. این اسکله بر روی رودخانه ای وجود دارد، که در این اسکله بار ها، رستوران ها، بوتیک ها و کلاب ها و نمایشی ازحیوانات سنگاپوروجود دارد. سالانه این اسکله گردشگران زیادی را جذب خود می کند.

اسکله کلارک در سنگاپور

این اسکله به سبب نزدیکی اش به رودخانه از منظره بسیار زیبایی برخوردار است. قرار گیری رستوران با غذاهای عالی در اطراف این اسکله از مزایای این اسکله می باشد. مرکز خرید اطراف این اسکله می تواند برای گروهی از مردم بسیار جذاب باشد.

استودیوهای جهانی سنگاپور

این مکان یعنی استودیو های جهانی این کشور جز اولین پارک های جنوب شرقی آسیا می باشد. این پارک خود 20 جاذبه دیگر را در خود می گنجاند. از این جاذبه ها می توان به دنیای گمشده، مصر باستان، نیویورک، هالیوود، ماداگاسکار و غیره اشاره کرد.

اما اینها تنها جاذبه های این پارک نمی باشند و می توان به تفریحات آبی و آبشار موجود دراین پارک و کشتی های لرزان استوانه ای اشاره کرد. از بین این پنج کشتی لرزان موجود در این پارک دو مورد از این کشتی ها جز بلند ترین کشتی های جهان می باشند. این کشتی ها برای کودکان شما می تواند خیلی سرگرم کننده و جالب باشد.

باغ های خلیجی سنگاپور

پارک های زیبا و رنگارنگ و بزرگ که در سال 2012 به عنوان بهترین پارک شناخت شد. این پارک به سبب سازه های سوپرتیری فضای خارق العاده ای را به شما حین پیاده روی هدیه می کند.

باغ های خلیجی یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور می باشد که در این پارک گلخانه ای بزرگ وجود دارد. این پارک می تواند محیط سرگرم کننده ای برای شما و فرزندانتان باشد.

باغ وحش نایت سافاری در سنگاپور

یکی از جاذبه های منحصر به فرد این کشور باغ وحش نایت سافاری می باشد. در این محیط علاوه بر محافظت از حیوانات تحقیقات لازم بر روی آنها انجام می شود. بازدید از این باغ وحش می تواند برای بچه ها خیلی جذاب و زیبا به نظر برسد.

باغ وحش نایت سافاری در سنگاپور

این باغ وحش حدود 1000 گونه از حیوانات جهان را به نمایش می گذارد. از حیوانات موجود در این باغ وحش می توان به کرکس های لاشخور هیمالیا، کرگدن های تک شاخ بزرگ، زنبورهای وحشی و بزکوهی اشاره کرد. با گشت در این باغ وحش می توانید تنوع بالایی از حیوانات را در این پارک ببنید.

جزیره سنتوزا سنگاپور

این جزیره یعنی جزیره سنتوزا سنگاپور در جنوب سنگاپور واقع می باشد. این جزیره محیط مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شما می باشد. همچنین می توانید مدت ها در این محیط در آرامش به سر ببرید.

وجود سواحل، پارک های تفریحی، گلف، خرید، نهار خوری و… در این پارک می تواند دلیل محبوبیت این پارک باشد. با انتخاب این پارک گردش و سرگرمی خود را در این کشور تکمیل می کنید. این پارک را از دست ندهید. یکی از بهترین های گردشگری سنگاپور می باشد.

در آخر…

از بین تمامی تور های مسافرتی موجود تور سنگاپورآژانس مسافرتی مارا انتخاب کنید. سفری متفاوت را با تور سنگاپور از مشهد آژانس ما تجربه کنید. قیمت تور سنگاپور آژانس مارا با سایر آژانس ها مقایسه کنید و در انتخاب ما مصمم شوید. از بین تمامی آژانس های مسافرتی تور سنگاپور قیمت مناسب مارا انتخاب کنید، تا سفری تکرار نشدنی را به  شما هدیه کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید