جذابترین پارک های سنگاپور و معرفی آن ها

جذابترین پارک های سنگاپور

این کشور درجنوب شبه جزیره مالایا قرار دارد. این کشور کوچک ترین کشور جنوب شرقی محسوب می شود. این کشور مدرن و لوکس در شمال خط استوا قرار گرفته است. با پایتختی هم نام خود (سنگاپور ) در همسایگی کشور های مالزی و اندونزی قرار دارد. جذابترین پارک های سنگاپور را یرای شما در این مقاله آورده ایم.

این کشور لوکس لقب نیورک آسیا را به خود اختصاص داده است. این کشور زیبا سالانه گردش گران زیادی را خود اختصاص میدهد. این کشور زیبا دارای مکان های گردشگری و دیدنی و تاریخی زیادی مثل باغ وحشی مدرن ، آکواریومی زیبا و غیره می باشد. چیزی که به منظور گردش در این شهر و کشور بهتره که بدانید این است که واحد پول این کشور دلار می باشد که ارزان تر از دلار سایر کشور ها می باشد. این مورد می تواند یکی از نقطه های مثبت این کشور باشد.

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی تعدادی از جذابترین پارک های سنگاپور بپردازیم:

باغ‌ های چینی و ژاپنی سنگاپور، مالزی

به عنوان یکی از جذابترین پارک های سنگاپور می توان به باغ های چینی و ژاپنی اشاره کرد که در نزدیکی شهر قرار دارد. باغ هایی نزدیک به هم که با پلی سفید به یکدیگر متصل شده اند. علاوه بر ساخت و معماری خیره کننده موزه لاک پشت ها می تواند خیلی جذاب باشد. با غذا دادن به حیوانات می توانید از حضورتون دراین مزه احساس لذت کنید. از نظر موقعیت جغرافیایی تمامی این پارک بر روی دو جزیره واقع در دریاچه ( جورونگ ) (Jurong) قرار دارد.

منطقه محافظت شده بوکیت تیما سنگاپور، مالزی

این پارک محافظت شده «بوکیت تیما» (Bukit Timah) به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین منطقه حفاظت شده سنگاپور شناخته شده است. این پارک یکی از جذابترین پارک های سنگاپور می باشد و از فضای زیبایی برخوردار است. این پارک دور افتاده شاید دسترسی بهش سخت باشه اما ارزش بازدید را دارد. پارکی به مساحت ۱/۶۴ کیلومتر مربع که نزدیک به ۴۰ درصد گونه‌های گیاهی و گل‌های سنگاپور را در خود جای داده است. بازدید از این پارک میتواند خیلی هیجان انگیز باشد این طور نیست ؟؟؟

منطقه محافظت شده بوکیت تیما
منطقه محافظت شده بوکیت تیما در سنگاپور

دراین پارک مسیر هایی به منظور پیاده روی و کوهپیمایی با شدت سختی ملایمی برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است. اما تفریحات این پارک تنها به این موارد محدود نمی شود. اگر دنبال هیجان بیشتری هستید می توانید به سنگ‌نوردی و دوچرخه سواری کوهستانی بپردازید.

برنامه‌های اکتشافی ماهانه توسط انجمن پارک‌های ملی ترتیب داده شده است که بازدیدکنندگان می توانند از این طریق انواع گونه های حیوانات ساکن در پارک آشنا شوند.

پارک بیشان سنگاپور، مالزی

این پارک زیبا «بیشان» (Bishan)در بین مردم ساکن محله بیشان و «آنگ مو کیو» (Ang Mo Kio) بسیار معروف و شناخته شده می باشد. اما در واقع منطقه ای بکر می باشد که گردشگران زیادی از این وجود این پارک بی خبراند. این پارک زیبا در بین این دومحله واقع شده است و از دور چیزی جز یک زمین فوتبال به نظر نمی رسد.

پارک بیشان در سنگاپور
پارک بیشان در سنگاپور

این پارک ، (پارک بیشان)، مساحتی برابر 0/62 کیلو متر مربع که آپشن های زیادی به منظور انجام سرگرمی و وقت گذرانی را برای شما در خود جای داده است. در این پارک مسیر هایی به منظور دوچرخه سواری و پیاده روی وجود دارد پیاده روی درکنار رود می تواند تجربه ای خاص باشد. در این پارک چمن های زیبایی به منظور استراحت بازدید کنندگان وجود دارد. همچنین رستوران هایی در این پارک به منظور رفاه بازدید کنندگان قرار دارد.

 باغ‌ های گیاه شناسی سنگاپور، مالزی

باغ های گیاه شناسی سنگاپور یکی از جذابترین پارک های سنگاپور می باشد که در سال 1859 ساخته شد. به همین دلیل است که از این پارک می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین پارک ها یاد کنیم. در این پارک بیش از 1000 نوع گونه گیاهی وجود دارد، که بر روی آنها تحقیقات علمی انجام می شود. در واقع این پارک یکی از برترین مراکز تحقیقاتی و کشت گیاهان در جهان می باشد. این پارک از محیطی آرام برخوردار است. انواع گونه های جانوری مثل خزندگان بزرگ و البته بی آزار در این پارک به چشم می خورد. ساعت فعالیت این باغ های گیاه شناسی از ساعت 5 صبح تا 12 ش می باشد. ورود به این پارک رایگان می باشد.

در آخر

ازاین که ازبین این همه آژانس مسافرتی آژانس ما را برای سفر انتخاب می کنید بسیار خرسندیم، امیدواریم سفری تکرار نشدنی را با تور ما تجربه کنید. تور سنگاپور ارزان قیمت ما هدیه حسن انتخاب شماست. پیشنهاد ما به شما این است که این سفر رویایی به شهر زیبا و لوکس سنگاپور را از دست ندهید.

اگر هنوز در انتخاب آژانس ما شک و تردید دارید کافی است تور سنگاپور قیمت مناسب مارا با سایر تور ها مقایسه کرده و بدون شک و تردید آژانس مارا انتخاب کنید. آژانسی که تجربه بالایی دراین زمینه دارد و در طول فعالیت خود در این زمینه تقریبا رضایت تمامی گردش گرانه خود را جلب کرده است. با یک بار تجربه تور مهاجرتی ما طرفدار آژانس مسافرتی ما باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید