سواحل زیبا در سنگاپور و معرفی آن ها

سواحل زیبا در سنگاپور

هدف از انتشار این مقاله معرفی سواحل زیبا در سنگاپور ، کشوری زیبا و مدرن اما کوچک در جنوب شرقی آسیا می باشد. این کشور زیبا جزیره ای است زیبا با جزایر اطرافش، که پایتختی با نام خود (کشور سنگاپور) دارد. این کشور زیباترین سواحل را در خود جای می دهد. این سواحل زیبا با شن و ماسه های وارده از کشور های اندونزی، مالزی و کامبوج  زیبایی بیشتری را دارا می باشند.

این کشور در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است به همین منظور بسیاری از سواحل این کشور ازبین رفته است اما به هرحال سواحل زیبایی را در خود جای داده است که در این مقاله به معرفی تعدادی از این سواحل می پردازیم . جزیره سنتوزا (Sentosa)زیبا ترین سواحل را در خود جای داده است. دسترسی به این سواحل بسیار راحت بوده و از طریق ماشین های کابلی، قطار های سریع السیر، تاکسی ها و حتی پیاده میسر می باشد. سفر به این کشور یکی از تجربه های بی نظیری می تواند باشد که هرگز فراموش نخواهید کرد.

از نکاتی که بهتر است به منظور سفری راحت به این کشور بدانید این است که پول رایج این کشور دلار سنگاپور می باشد که قیمتی پایین ترین از سایر دلار ها دارد.

جزیره لازاروس (Lazarus Island)، سنگاپور

جزیره ای زیبا با نام لازاروس (Lazarus Island) به عنوان یکی از سواحل زیبا در سنگاپور می باشد که سواحل زیبایی را در خود جای می دهد.

جزیره لازاروس

دستری وسفر به این جزیره توسط قایق ها امکان پذیر است.طبیعتی بکر و محیطی آرام و دلنشین که برای فرار از شلوغی های شهر محیط مناسبی می تواند باشد. جزیره ای زیبا و کوچک، پوشیده از ماسه های سفید، درختان نخل و جنگل های گرمسیری، این جزیره محیطی کاملا بکر است. تماشا و تجربه گردش در این جزیره را از دست ندهید.

جزیره سنت جان (St John’s Island)، سنگاپور

یک از جزایر زیبا در سنگاپور جزیره سنت جان St John’s Island، می باشد. جزیره ای زیبا که سفر به این جزیره تنها به وسیله کشتی های تفریحی ممکن می باشد. این جزیره دومین جزیره بعد از سنتوزا، است که در بین مردم ازمحبوبیت بالایی برخوردار است. جزیره ای زیبا که سرتاسر این جزیره سواحل گوناگونی وجود دارد که می توانید از بودن در آنجا لذت ببرید، شنا درآب های این سواحل ازجمله تفریحات سالم و سرگرم کننده است که در این سواحل می توانید داشته باشید.

جزیره سنت جان
جزیره سنت جان در سنگاپور

با حضور در این سواحل ازمنظره زیبای این سواحل لذت ببرید. با حوصله و آرامش از سر تا سر این جزیره دیدن فرمایید و محیطی مناسب به منظور استراحت وبرپایی پیک نیک پیدا کنید وتمام مدت حضورتان دراین سواحل از آرامش جزیره لذت ببرید. در سراسر این جزیره به منظور رفاه حال مسافران سرویس هایی بهداشتی عمومی و اتاقک هایی وجود دارد که می توانید در این اتاقک ها سکونت کنید، همچنین منازلی نیز وجود دارند که می توانید اجاره کنید وبا آرامش به سر ببرید.

ساحل پونگول Punggol Beach، سنگاپور

یکی از سواحل زیبا در سنگاپور ساحل پونگول می باشد. این ساحل یکی از سواحل این کشور است که کمتر درباره آن صحبت شده است. این پارک ساحلی دور افتاده از شهر، اگر چه که از شهر دور می باشد اما به سبب ایستگاه های ام آر تی (MRT Station) که در این پارک وجود دارد دسترسی به این ساحل خیلی هم نمی تواند دشوار و سخت باشد. ساحلی بکر و زیبا که لذت تجربه سفرتان را کامل می کند. توجه به علائم راهنمایی یکی از نکات مهم در سفر به این پارک می باشد.

ساحل

ساحلی از شن و ماسه های نرم که محیطی خیلی دلنشین و زیبا را به ارمغان می آورد اما زیبایی های این ساحل تنها به این شن و ماسه ها ی زیبا محدود نمی شود. وجود تخته سنگ های زیبا و غول پیکر در این ساحل صحنه بسیار زیبایی را به ارمغان می آورد که حضور در این محل و تماشای این محل بی بهره نمانید.

ساحلی خالی از سکنه و کاملا آرام می باشد. این ساحل بیشتر برای کسانی که به دنبال محیط های بکر و دنج هستند و قصد دارند از شلوغی محیط شهر دور شوند توصیه می شود. تماشای غروب آفتاب را در این محل از دست ندهید. تجربه ای رویایی که در کنجی از ذهنتان حک خواهد شد.

در آخر…

ما در این مقاله سواحل زیبا در سنگاپور را برای شما آورده ایم و درباره آن ها برایتان توضیح مختصری داده ایم. امیدواریم با سفر به سنگاپور از این سواحل دیدن فرمایید و سفر خوبی را داشته باشید با خاطره های خوب در کنار عزیزانتان!

تور سنگاپور ارزان قیمت را از ما بخواهید. سفری لذت بخش و تکرار نشدنی، به سنگاپور. تورسنگاپور ارزان قیمت هدیه ما به شما در ازای انتخاب ما ازبین آژانس های مسافرتی دیگر می باشد. زمانی متوجه اختلاف قیمت های ما می شوید که قیمت تور های ما را با سایر آژانس های مسافرتی مقایسه کنید. بی شک در این صورت انتخاب شما تور های گردشگری آژانس مسافرتی می می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید