مراکز خرید موجود درخیابان اورچارد و معرفی آن ها

مراکز خرید موجود درخیابان اورچارد

ما در این مقالات هدفمان این است که شما را با جاذبه های گردشگری شهرها و کشورهای مختلف آشنا کنیم و از آداب و رسوم آن ها برایتان بگوییم . امید داریم با تهیه این مطالب بتوانیم کمکی در سفر شما کرده باشیم. سنگاپور کشوری لوکس و بی نظیر البته توریستی می باشد که توریست های زیادی را هر ساله جذب خود می کند. کشوری با بسیار از جاذبه های گردشگری و زیبا و غیره مثل هتل ها و پارک ها و سواحل و غیره …. . در مقاله ای قبل درباره تعدادی از مراکز خرید لوکس این کشور صحبت کردیم دراین مقاله قصد داریم  تا به معرفی مراکز خرید موجود درخیابان اورچارد بپردازیم.

سنگاپور در سال های اخیر گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است و توانسته است با جذب گرشگران بالا خود را یک منطقه گردشگری به حساب آورد. خیابانی به طول طول ۲ کیلومتر  نزدیک به 22 پاساژ و 6  مرکز خرید را در خود جای می دهد. اگر به دنبال محیطی مناسب برای خردید می باشد پیشنهاد ما به شما خیابان اورچارد  می باشد. در زیر به معرفی تعدادی از این مراکز خرید واقع در این خیابان می پردازیم همراه ما باشید.

مرکز خرید آی او ان اورچارد  (ION Orchard) سنگاپور، مالزی

در ابتدا قصد داریم تا به معرفی مرکز خریدی در این خیابان به نام آی او ان اورچارد  (ION Orchard)بپردازیم. مرکز خریدی با 8 طبقه که نزدیک به 4000 مغازه را در خود جای داده است. این مرکز خرید در سال 2009 افتتاح شده است. مرکز خرید که با معماری درخشان و زیبای خود به مانند چراغی در انتهای این خیابان می درخشد.

مرکز خرید آی او ان اورچارد  (ION Orchard) سنگاپور
مرکز خرید آی او ان اورچارد

در این مرکز خرید مغازه های لوکس و مد روز قرار دارد. باشکوه ترین مرکز خرید در کشور می باشد که نمایی از شیشه ، مرمر و فولاد دارد. خرید لوکس و برند در این مرکز خرید از امکاناتی است که این مرکز خرید در اختیار شما قرار می دهید. مغازه ها و امکانات غذاخوری و تفریحی در این مرکز خرید رفاه حال مشتریان را به دنبال دارد.

مرکز خرید Orchard Central سنگاپور، مالزی

مرکز خرید orchard central یکی از مراکز خرید موجود درخیابان اورچارد می باشد. این مرکز خرید Orchard Central دارای 6 پله برقی بزگ بوده که گردش دراین مرکز آسان می کند. تخفیف 25 درصدی بعضی از برند های خاص که برای گردشگران در نظر گرفته است نقطه مثبت این مرکز خرید می باشد.

مرکز خرید Orchard Central
مرکز خرید Orchard Central

پیدا کردن این مرکز خرید از بین سایر مراکز خرید بسیار راحت می باشد. ساعت کاری این مرکز خرید از ساعت 11 صبح تا 11 شب می باشد. فاصله این مرکز خرید تا ایستگاه حمل و نقل کمتر6 دقیقه است.

مرکز خرید Ngee Ann City سنگاپور، مالزی

درادامه قصد داریم تا به معرفی مرکز خریدی با نام ( Ngee Ann City) در این خیابان بپردازیم.مرکز خریدی محبوب در بین مردم که به عرضه اجناس برند، کتاب ، رستوران  می پردازد. رستوران های زیادی در این مرکز خرید وجود دارد که انتخاب شما را برای انتخاب غذای مورد علاقه اتان راحت تر می کند.

مرکز خرید Ngee Ann City

شاید برایتان جالب باشد که دراین مرکز خرید کنسرت ها و نمایش های مختلفی وجود دارد که گزینه خوبی برای استراحت و یا سرگرمی می باشد.  گردش و خرید در این مرکز خرید زیبا از دست ندهید.

مرکز خرید تانگز (Tangs) سنگاپور، مالزی

مرکز خرید تانگز یکی از مراکز خرید موجود درخیابان اورچارد است; برای معرفی این مرکز خرید می توانید از قدمت این مرکز خرید یاد کنیم، کرز خریدی قدیمی که در سال 1932 تاسیس شده است. این مرکز خرید نمایی چینی دارد که یکی از معروف ترین فروشگاه های سنگاپور می باشد و هرساله گردشگرانه زیادی را جذب خود می کند.

این مرکز خرید ارائه دهنده برندهای بین المللی  و آسیای یمی باشد. این مرکز خرید یکی از مراکز خرید سنگاپور می باشد محیطی ناسب برای خرید کادو و سوغاتی می باشد. اگر بخواهیم از طبقه دوم این مرکز خرید صبحت کنیم می توانی از لباس های فشن و مد روز عرضه شده در این طبقه صحبت کنیم . در واقع این طبقه به عرضه لباس های خنک و غیر رسمی می پردازد.

در آخر …

در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی مراکز خرید خیابان اورچارد بپردازیم. خیابانی که مراکز خرید زیادی را در خود جای میدهد. مراکز خرید لوکس و باشکوه که در سراسر سنگاپور می درخشند. اگر به سنگاپور سفر کردید بازدید و خرید از این خیابان را فراموش نکنید. تور سنگاپور یکی از مقاصد گردش گری ای می باشد که هرساله مسافران زیادی را به خود اختصاص می دهد. کشوری لوکس و زیبا که پایتختی هم نام خود دارد.

این کشور زیبا از جزیره ای اصلی و جزایر اطرافش تشکیل شده است. برای سفر به این کشور بهتر است که بدانید پول رایج این کشور دلار سنگاپور می باشد که از سایر دلار ها کم تر و ارزان تر می باشد. تور ارزان قیمت سنگاپور یکی از خدمات ما می باشد که به مسافران ارائه می دهیم. سفری خاطره انگیز که فراموش نخواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید